Seks në publik, prezantuesen e njohur e lë truri, “shfaqje” mes rrugëve (+18)

prezantuesjaPrezantuesja dhe aktorja Lisa Appleton u fotografua me një të dashur të ri, të cilin sapo e ka njohur në dasmën e një mikeshe.

Ajo nuk ka shumë kohë që u nda nga i dashuri i saj, shumë më i ri në moshë se ajo. Madje ajo nuk u përmbajt, duke dhuruar skena të tilla në një stol.

48-vjeçarja britanike është lidhur me një shitës, të quajtur Paul.

Ai është 32 vjeç.

Së fundmi Lisa ka bërë të ditur se do luajë rolin e Kim Kardashian në një komedi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Reagon Bes Kallaku, ja e vërteta e largimit nga Portokallia

Prej disa ditëve me rradhë, në media qarkullon një lajm ku thuhet ...