Seks në publik, prezantuesen e njohur e lë truri, “shfaqje” mes rrugëve (+18)

prezantuesjaPrezantuesja dhe aktorja Lisa Appleton u fotografua me një të dashur të ri, të cilin sapo e ka njohur në dasmën e një mikeshe.

Ajo nuk ka shumë kohë që u nda nga i dashuri i saj, shumë më i ri në moshë se ajo. Madje ajo nuk u përmbajt, duke dhuruar skena të tilla në një stol.

Kliko per me shume info

48-vjeçarja britanike është lidhur me një shitës, të quajtur Paul.

Ai është 32 vjeç.

Së fundmi Lisa ka bërë të ditur se do luajë rolin e Kim Kardashian në një komedi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.