I “shpërthen” gjoksi Live, prezantuesja e motit “çmend” teleshikuesit

Prezantueses mjaft seksi e motit Roxana Vancea në një TV në Rumani i ka shpërthyer gjoksi gjatë transmetimit live, teksa po bënte stërvitje, duke harruar masën XXL dhe duke fajësuar recipetat…

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Cekja i Beratit përfundon në spital, e quan Ermal Mamaqin ‘l….qe’

Ermal Mamaqi ka shpërndarë një video të shkurtë në profilin e Instagramit ...