I “shpërthen” gjoksi Live, prezantuesja e motit “çmend” teleshikuesit

Prezantueses mjaft seksi e motit Roxana Vancea në një TV në Rumani i ka shpërthyer gjoksi gjatë transmetimit live, teksa po bënte stërvitje, duke harruar masën XXL dhe duke fajësuar recipetat…

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.