Nudo nëpër shtëpi, e dashura i nxjerr fotot prezantuesit të njohur!

Kliko per me shume info

prezantuesiiiiiiIsh-prezantuesi i shout anglez, Lewis Bloor, është parë duke ecur nëpër shtëpinë e të dashurës së tij, Marine Simpson, totalisht nudo.

Këto fotografi i ka publikuar vetë e dashura e tij në “SnapChat”, mirëpo nuk mendoi se mund të marrë kaq shumë klikime dhe kaq shumë vëmendje nga mediat, shkruan “The Sun”, transmeton Gazeta Express.

Kliko per me shume info

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here