Nudo nëpër shtëpi, e dashura i nxjerr fotot prezantuesit të njohur!

prezantuesiiiiiiIsh-prezantuesi i shout anglez, Lewis Bloor, është parë duke ecur nëpër shtëpinë e të dashurës së tij, Marine Simpson, totalisht nudo.

Këto fotografi i ka publikuar vetë e dashura e tij në “SnapChat”, mirëpo nuk mendoi se mund të marrë kaq shumë klikime dhe kaq shumë vëmendje nga mediat, shkruan “The Sun”, transmeton Gazeta Express.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...