Dështon seanca në Gjykatën e Lartë, Prenga i shpëton dënimit sërish

Kliko per me shume info

prenga2015Ka dështuar edhe ditën e sotme gjyqi ndaj Armando Prengës. Seanca në Gjykatën e Lartë nuk do të zhvillohet këtë të hënë.

Shkak për shtryjen është bërë mungesa e avokatëve të çështjes “Prenga”, si dhe anëtar i trupit gjykues.

Kliko per me shume info

Ndërkohë, seanca e radhës është caktuar më 31 tetor në Gjykatën e Lartë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.