Pothuajse nudo në dush, Alban Ramosaj shokon (Foto)

Kliko per me shume info

UntitledNjë ndër më të preferuarit në skenën shqiptare, Alban Ramosaj tërheq vëmëndje! Aspak djalë i skandaleve, por romantik, i pashëm këtë herë ndërron rol. Në botën e selfieve dhe fotove provokuese, duket se dhe këngëtari u fut. Këngëtari me zë të mrekullueshëm dhe një trup të palestruar bën një foto të modës. Me një peshqir ku mbulon pjesën nga beli e poshtë, ai tregon trupin sipër dhe nxjerr gjuhën menjëherë sapo del nga dushi. Albani si asnjëherë më parë duket mjaftë bukur dhe kështu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.