Pothuaj lakuriq, Alban Hoxha feston fitoren (Foto)

UntitledMarrëdhënia e tyre duket se është forcuar dhe jo rrallë herë, këngëtarja është kapur “mat” duke komentuar gjithë dashuri postimet e portierit të Partizanit.
Ndonëse Alban Hoxha nuk ka folur publikisht, veprimet e tij kanë lënë të kuptohet se së bashku me Çiljetën, po kalojnë kohë të bukura.
Ai si sportist dhe ajo si personazh i shoëbiz-it, natyrisht që nuk mund t’i shpëtojnë vëmendjes së mediave. Aq më tepër kur bëhet fjalë për një pozë jo të zakontë nga dhoma e zhveshjes…
Portieri i Kombëtares duket i qeshur në foton e siguruar nga lapsi.al. Me siguri pas ndonjë ndeshje të suksesshme, Alban Hoxha nuk mund ta fshehë atmosferën e fitores në prani të shokëve të skuadrës./ Lapsi.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here