Pothuaj lakuriq, Alban Hoxha feston fitoren (Foto)

UntitledMarrëdhënia e tyre duket se është forcuar dhe jo rrallë herë, këngëtarja është kapur “mat” duke komentuar gjithë dashuri postimet e portierit të Partizanit.
Ndonëse Alban Hoxha nuk ka folur publikisht, veprimet e tij kanë lënë të kuptohet se së bashku me Çiljetën, po kalojnë kohë të bukura.
Ai si sportist dhe ajo si personazh i shoëbiz-it, natyrisht që nuk mund t’i shpëtojnë vëmendjes së mediave. Aq më tepër kur bëhet fjalë për një pozë jo të zakontë nga dhoma e zhveshjes…
Portieri i Kombëtares duket i qeshur në foton e siguruar nga lapsi.al. Me siguri pas ndonjë ndeshje të suksesshme, Alban Hoxha nuk mund ta fshehë atmosferën e fitores në prani të shokëve të skuadrës./ Lapsi.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

klea-huta

Klea Huta pjesë e serialit turk: Takimi im me Ertugrulin, ja çfarë më tha

Klea Huta është gati për të prekur skenat ndërkombëtare. Bukuroshja e ekraneve ...