Portieri spanjoll tallet keq me kuqezinjtë: Kisha shumë ftohtë, s’pata punë!

Kliko per me shume info

Shqipëri-Spanjë, luhet pjesa e parë 0-0Portieri i Spánjës, David De Gea, foli për mikrofonat e “Supersport” në fund të takimit të fituar përballë Shqipërisë.

Nuk ka munguar as ironia për lojën e shqiptarëve. “Bëmë ndeshje të madhe. Shqipëria nuk kishte raste dhe unë nuk kisha shumë punë. Madje për batutë mund të them se kisha ftohtë.”

Kliko per me shume info

Ai tha se Shqipëria dhe Italia ishin ndeshjet më të vështira jashtë fushe. “Ne erdhëm me ambicie dhe duhet të fitonim për të qënë të parët.”, ka thënë portieri spánjoll.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.