Pornostarja e famshme: Trump më ofroi 10 mijë dollarë për një orgji!

donald-trumpJessica Drake u bë të shtunën gruaja e 12-të në javët e fundit që pretendon se Donald Trump i ka kërkuar favore seksuale.

Pornostarja e njohur thotë se Trump i ka ofruar 10 mijë dollarë për një orgji dhe ajo nuk ka pranuar.

Kliko per me shume info

“Donald Trump më ofroi 10 mijë dollarë që të bëja seks me të dhe dy femra të tjera”, ka deklaruar Drake.

Sipas saj ata u takuan në vitin 2006 u takua në një turne golfi dhe pas kësaj ai e ftoi në hotel ku e puthi dhe i futi duart.

Pornostarja thotë se pasi ajo e ka refuzuar propozimin e tij, Trump i ka thënë: “Më thuaj sa do, hap gojën?”

Donald Trump e mohoi kategorikisht duke thënë se nuk ka interesin më të vogël të njohë pornostaren Jessica Drake apo të dëgjojë hamendësimet e saj, por deklarata e saj ka bërë shumë jehonë në Amerikë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here