Policja në Elbasan kapet mat! Kush është ai që luan me vithet e saj?

Dy policë janë filmuar teksa luajnë me njëri-tjetrin gjatë orarit të punës. Videoja është xhiruar në zonën e Unazës, në qytetin e Elbasanit.

Ajo që duket qartë, është policja, e cila del nga një makinë e zakontë, ndërsa dikush tjetër, që sipas mesazhdërguesit është një polic, e prek në fundshpinë dhe e godet lehtë disa herë.
Nuk jemi të sigurt nëse brenda në makinë ndodhet një tjetër punonjës policie apo ndonjë njeri i zakonshëm, por nëse kjo police është në orar të punës parashikohet që të rrijë në rrugë dhe të kujdeset për lëvizjen e automjeteve apo të bëjë gili-vili e lojëra me kolegët apo makinat që kalojnë?

JOQ/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I ofron mijëra dollarë për t’i blerë qenin, por përgjigja e të pastrehut është prekëse

Një djalë i ri ka bërë një eksperiment social. I riu ka ...