Goditen trafikantët në Tiranë, policia arreston dy persona me 30 kg kanabis

arrestim-policia-rrugoreDy persona janë arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi gjatë kontrollit në makinën me të cilën udhëtonin, është gjetur një sasi lënde narkotike.

Policia bën me dije se është sekuestuar sasia 30 kilogramë kanabis, ndërkohë në prangat e bluve kanë rënë shtetasit Edmond Nazaj dhe Gentjan Nazaj.

Ndalimi i këtyre personave është bërë te ura e institutit në Kamëz dhe pas kontrollit të mjetit “Mercedez Benz”, është zbuluar lënda narkotike./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kapja e 10 ton droge në Itali, reagon policia shqiptare: Ja e vërteta

Policia shqiptare ka reaguar ne lidhje me lajmin per arrestimin e nje ...