“Të shtrij në tokë, të tërheq zvarrë …”! Polici “i fortë” terrorizon qytetarin!

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar nga një qytetar, i cili është përballur me sjelljen e paprecedentë të një polici. Ky i fundit bërtiste si të ishte “i forti” i vendit, jashtë çdo sjelljeje njerëzore.

E gjithë ngjarja është filmuar me celular nga një femër që shoqëronte në makinë drejtuesin e mjetit. Ky i fundit tregon se makina e policisë ishte fshehur pas një tabele në një kthesë dhe ai për të mos e goditur bëri një frenim të fortë dhe më pas e parakaloi. Patrulla e ndoqi nga pas dhe i vendosi gjobë për parakalim të gabuar.

Por, sjellja e njërit prej policive rëndoi më keq situatën, i cili i bërtiste se do ta shtrinte në tokë ta arrestonte, madje e kërcënoi që të takoheshin edhe vetëm për të sqaruar situatën.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. ka shtet ktu o bab ka shtet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shqiptari me 42 kg drogë ‘fluturon’ me makinë dhe përplaset, ndiqen nga policia

Policia vanedase tha se një 27 vjeçar shqiptar u arrestua mëngjesin e ...