Sherri në lokal, plagoset me armë zjarri 37-vjecari, ja emri

polici-vlore15Një 37-vjecar ka mbetur i plagosur ditën e sotme në Vlorë, pas një konflikti me një person tjetër.

Sipas burimeve ngjarja ka ndodhur në një lokal në lagjen “Pavarësia”.

Policia bën me dije se rreth orës 15:30, në Spitalin Rajonal të Vlorës ka shkuar një person i plagosur me armë zjarri.

Menjëherë grupi hetimor pas veprimeve paraprake ka konstatuar se ngjarja ka ndodhur në një nha rrugicat e lagjes “Pavarësia” pranë një palestre, ku konkretisht pas një konflikti midis dy shtetasve, ka mbetur i plagosur me armë zjarri të llojit “Pistoletë” shtetasi me iniciale Floren Meçe 37 vjeç, i cili ndodhet jasht rrezikut për jetën.

Policia dyshon se autori eshte shtetasi Klevis Gjahtari, rreth 30 vjeç, banues në Vlorë.

Efektivet po punojne për kapjen dhe arrestimin e autorit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Aksident i rëndë në Gjirokastër, makina del nga rruga, vdesin dy te rinj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër gjatë natës, ku për ...