Plumba në mes të Tiranës, plagoset 21-vjeçari

polnatNjë i ri është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në kryeqytet.

Burime zyrtare bëjnë të ditur se 21 – vjeçari me iniciale D.Xh ka shkuar në Qendrën Spitalore Universitare Nënë Tereza i plagosur në dorë dhe në këmbë.

Ai mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sipas policisë, 21 – vjeçari dyshohet të jetë plagosur në zonën e Tufinës, në ambientet e një lokali.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për identifikimin e autorëve dhe zbardhjen e plotë të saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia gjen trafikantët që futën drogë në zarfet e postës, do dërgohej në Itali

Policia ka rënë në gjurmët e dy personave që kanë tentuar të ...