E turpshme: Ja si Pique goditi dhe kërcënoi Andi Lilën (VIDEO)

Kliko per me shume info

Gerard Pique nuk ka qenë shumë i lumtur me pjesën e parë kundër Shqipërisë.

Mbrojtësi i Spanjës, Gerard Pique ka reaguar shumë keq ndaj mbrojtësit të Kombëtares shqiptare, Andi Lila.

Ai madje e ka goditur dhe kërcënuar atë gjatë një goditje këndi dhe faj për këtë duket të jetë mbrojtja fantastike e Shqipërisë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.