Ksamil, kapet peshkaqeni 5 metra i gjatë

peshkaqeni14Një peshkaqen 5 metra i gjatë, që peshon rreth 400 kg, është kapur përballë Ksamilit.

Mësohet se peshkaqeni është kapur nga anija ‘Mario 1’ me kapiten Andri Manen dhe peshkatar Servet Henajn, të cilët përdoren një vinç për të ngritur peshkaqenin për shkak të peshës së madhe.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vajzat kalojnë natën në tallava, mesazhi që u lë ky djalë është i pabesueshëm

Disa vajza që kanë kaluar natën në një klub tallave janë shkrirë ...