Anxhela Peristeri: Nuk do bëja kurrë seks në këmbim të parave, më mirë…..

anxhela-peristeriNjë deklaratë e bërë disa ditë më parë nga këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka shkaktuar mjaft debat.

Ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Canit ku ka folur për këtë deklaratë.

Peristeri tha se shumë femrave këngëtare u ofrohen para për seks.

Këngëtarja e pyetur nëse ndodh në Shqipëri që vajzave të njohura u ofrohen para, ajo pranoi se ekziston një fenomen i tillë.

E ngacmuar nga gazetari, Arjan Çani, këngëtarja tha se asaj personalisht nuk i ka ndodhur një rast i tillë.

“Që ke qejf është gjë tjetër, që e bën me lek është gjë tjetër. Është mungesë karakteri mendoj”, u shpreh Anxhela. “Me lek nuk do ta bëja kurrë, do punoja dhe pastrurse”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.