Pranon më në fund se përdor photoshop, ylli ndërkombëtar surprizon

UntitledKhole Kardashian ka pranuar për herë të parë se në fotografitë që ka postuar në rrjetet sociale ka ndërhyrje me fotoshop.
31 vjeçarja pranoi për revistën People se është tunduar nga programet e fotoshopit në telefon dhe i ka përdorur nga pak./gazetaekspres/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Lorik Cana zbulon pasionin e tij të ri

Momentalisht ai po bën një pushim nga angazhimet profesionale. Lorik Cana përveçse ...