Përdhunoi vajzën e mitur për 4 vite me radhë, 1503 vite burg për babain 41-vjeçar

Kliko per me shume info

kaliforniNjë 41-vjecar nga Fresno, Kalifori është dënuar me 1.503 vite burg, pasi ka përdhunuar vajzën e tij të mitur për 4 vite me radhë.

Ai ka marrë këtë dënim, pasi nuk ka treguar pendesë përpara trupit gjykues, dhe ka akuzuar vajzën për situatën e shkaktuar.
Babai i cili konsiderohet si “rrezik serioz për shoqërinë” u gjykua nga gjykatësi Edward Sarkisian Jr shkruan LajmiFundit.al.
41-vjecari, emri i të cilit nuk bëhet i ditur për të mos zbuluar identitetin e vajzës do të vuajë këtë dënim në burgun “Fresno Superior Court”.
Autoritetet e këtij vendi zbuluan se vajza e mitur ishte dhunuar edhe më parë nga një person i afërt me familjen e saj, dhe në vend që të mbrohej nga babai, ai e ktheu atë në “një pjesë të pronës”./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.