Përdhunon vajzën me pistoletë te koka, ja emri i durrsakut të “çmendur”

Policia ne vendin ku ndodhi ngjarja ne Durres

Policia ne vendin ku ndodhi ngjarja ne Durres

Një ngjarje horror është raportuar nga qyteti i Durrësit, ditën e sotme. Një i ri është arrestuar nga forcat policore, pasi akuzohet për përdhunim.

Ngjarja është denoncuar nga 24-vjeçarja M. Xh. Sipas saj, 25-vjeçari, Sulejman Gjoka, e ka kërcënuar me vrasje, duke i vënë pistoletën në kokë, dhe më pas e ka çuar në hotel, ku ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë.

Mbi 25-vjeçarin rëndon akuza “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Drejtori i CIA-s vizitë “sekrete” në Shqipëri, ambasada amerikane: Ja me kë u takua

Kreu i CIA-s amerikane zhvilloi nje vizite ne Shqiperi diten e sotme ...