Pengmarrje në Tiranë? Ja si ndërhyjnë forcat speciale shqiptare

Një situatë pengmarrjeje masive u inskenua në Akademinë e Arteve mesditën e sotme.

Kjo ishte në përfundim të trajnimit 3 javor të zhvilluar ndërmjet Forcave Speciale RENEA, forcave të Batalionit Special të Ministrisë së Mbrojtjes në bashkëpunim me Forcat Speciale Amerikane Stërvitja merr shkak edhe nga ngjarjet dhe situatat më të fundit në rajon.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

VIDEO/ “Më çave b*thën”, punonjësi i sigurimeve në Tiranë sherr me qytetaren

Qytetarët janë përballur sot me një sjellje skandaloze në zyrat e sigurimeve ...