Del fotoja, ja pedofili që prek vajzat e mitura nëpër Tiranë, bëni kujdes!

pedofiliiDuket sikur ky burrë po nxiton për të shkuar diku, por jo. Në fakt ai ecën shpejt, pasi synimi i tij është të ngacmojë vajzat e vogla teksa shkëmbehen me të në trotuar.

Raportuesi e ka parë disa herë atë të veprojë në të njëjtën mënyrë, ndaj një ditë ka vendosur ta ndjekë që ta filmojë. Siç duket në video, ky pervers pedofil ngacmon vajzat e vogla qëllimisht teksa bën sikur i prek ato padashje.

Epo nëse e shihni në rrugë, bëni mirë ta shmangni këtë njeri të ndyrë!/jetaoshqef

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pritë në mes të rrugës, tropojani qëllon me thikë ish-gruan dhe kunatin

Një i ri nga Tropoja ka sulmuar me thikë në rrugë ish-gruan ...