Video e frikshme, ja cfarë ka shkaktuar tërmeti në Italinë Qendrore

Tërmeti i rënë mengjesin e te dieles në Italinë Qendrore ishte aq i fuqishëm sa ka shkaktuar edhe çarje në malin Castelsantangelo sul Nera, në provincën Macerata.
Lëkundja sizmike që tronditi Italinë ra në orën 7:40 minuta. Shikoni videon:

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ngjarje e rëndë në Bullgari, shpërthen një tren, vdesin 4 persona

Një tren në Bullgari mësohet se ka dal nga shinat dhe ka ...