S’do ta besoni sa paguhet moderatorja e njohur Elita Rudi

elita-rudiModeratorja Elita Rudi është një ndër figurat më të pëlqyera të ekranit. Po ashtu dhe emisioni i showbiz “Elite Zone” është ndër më të ndjekurit.

Sipas ,“Artistët Shqiptarë”, Elita Rudi paguhet me 3 mijë euro në muaj dhe kjo ishte arsyeja që iku nga televizionin “Tribuna Channel”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Djali i Sinan Hoxhës një “engjëll” i vërtetë!

Rreth një viti më parë këngëtari më i dashur i shqipëtaëve, Sinan ...