Mesut Ozil ka ditëlindjen, ja si e urojnë Shkodran Mustafi dhe Granit Xhaka

Kliko per me shume info

xhaka-ozilMesfushori gjerman, Mesut Ozil ka festuar 28 vjetorin e lindjes.

Anëtari i Arsenalit e ka bërë këtë në mënyrën më të mirë të mundshme, pasi ditën e djeshme ka shënuar një gol në fitoren e Arsenalit 3-2.

Kliko per me shume info

Gjatë natës së mbrëmshme, Ozil ka postuar një video në faqen e tij zyrtare në Facebook.

Në këtë video janë disa nga yjet e futbollit, të cilët i kanë uruar ditëlindjen Ozilit.

Përpos shumë emrave të mëdhenj si Sergio Ramos, Xabi Alonso, Ilkay Gundogan, Jerome Boateng gjermanin e kanë uruar edhe dyshja shqiptare Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi.

Special birthday surprise

Thank you to all my friends, teammates and of course my fans for your overwhelming birthday wishes. I'd like to share this special video 󾔐 from my team with you – what a surprise! ☺😇 – I'm blessed to have you all! #M1Ö #M28#Flamini | Jérôme Boateng | Ilkay Gündogan | Santi Cazorla | Xabi Alonso | Luka Modrić | Leroy Sané | Sami Khedira | Shkodran Mustafi | Petr Čech | Per Mertesacker | Antonio Rüdiger | Lukas Podolski | Mario Götze | Emre Can | Robert Pires | Julian Draxler | Naldo | Sebastian Boenisch | Berkay Özcan | Olivier Giroud La Page Officielle | Granit Xhaka | Sergio Ramos | We Play Forward

Posted by Mesut Özil on Samstag, 15. Oktober 2016

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.