Olti Curri ‘’shpërthen’’ ndaj Elvana Gjatës, ja fjalët që i dedikon (Foto)

UntitledNjë reagim i papritur vjen nga Olti Curri kundrejtë Elvana Gjatës. Mesa duket të dy këta kanë një shoqëri të mirë, por asnjëherë nuk ishte shfaqur. Por, tashmë u shfaq! Përmes një fotoje në Instagram nga Olti Curri ku shihet përkrahë me Elvana gjatën, fjalët përngjitur japin një mesazh për këngëtaren, Ja fjalët e tij…
“Per kete vajze qe publiku e njeh shume mire, ndersa ne qe e njohim edhe nga afer, une kam vetem respekt. Vetem respekt mund te kesh per nje artiste kaq te perkushtuar dhe punetore sa Elvana Gjata.
Nese nuk me keni njohur akoma (kaq i shfaqur sa jam ne social media) qe me pelqen te ngacomoj dhe ngacmohem per te thyer monotonine dhe ate miresine fallco, keni humbur shume dhe nuk ju ndihmoj dot.
Nuk ka postim qe mund te ule vlerat e nje artiste qe e dua fort, dhe qe ndryshe
nga shume kolege ne kete biznes, eshte e para qe me pergezon per tekstet e
kengeve qe shkruaj, gje qe shpesh harrojne ta bejne edhe kengetare miq shume te
ngushte.
Qeshni, buzeqeshni, argetohuni, merreni jeten jo shume seriozisht, se do kemi
rast te marrim vdekjen me shume seriozitet. Love u”, – përfundon Olti
postimin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here