Ofendojnë rëndë figurat fetare, vajzat seksi e teprojnë (Foto)

UntitledLiderët religjioz kanë reaguar për fotografinë e publikuar të vajzave të “Miss BumBum”, të cilat kanë pozuar njëjtë si fotografia e njohur e quajtur “Darka e Fundit”, vepër kjo nga Leonardo Da Vinci.
Ata e kanë quajtur këtë gjë si “mëkat” ndaj fesë katolike, duke thënë se kjo që kanë bërë ato vajza “do t’i dënojë zoti”, shkruan “DailyStar”, transmeton Gazeta Express.
Megjithatë, përkundër reagimeve religjioze, kjo fotografi është shpërndarë nga shumë përdorues të rrjeteve sociale./gazetaekspres/

  

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Arma” e re kundër terrorizmit, vendi që stërvit shqiponjat për të rrëzuar dronet

Franca prej kohësh është duke stërvitur shqiponjat për të kapur dhe rrëzuar dronët. ...