Dallimi mes Obamës dhe Trumpit, përmes 2 fotografive

trrrrrBarack Obama është padyshim një ndër presidentët më popullorë që SHBA ka patur ndonjëherë.

Po me kaq siguri mund të thuhet se Donald Trump është një ndër kandidatët më egocentrikë dhe të çuditshëm që kanë kandiduar për postin presidencial.

Fotot e mëposhtme pasqyrojnë më së miri karakterin e tyre.

Teksa Obama qendron në shi dhe bashkëshortja e tij në çadër, Trump ka rrëmbyer çadrën duke lënë vajzën e tij në shi.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

srebrenica

Aktakuzë ndaj 6 serbëve të Bosnjës për krime afër Srebrenicës

Një prokuror boshnjak ka akuzuar gjashtë serbë të Bosnjës dhe Hercegovinës për ...