Hashash në çantën e librave në Krujë, skandali “pushton” shkollat shqiptare!

Kliko per me shume info

Vendi ku ndodhi krimi
Vendi ku ndodhi krimi

Policia e Krujës në kuadër të masave të marra për parandalimin e konsumimit të drogës ka proceduar penalisht një nxënës.

Mësohet se gjatë gjatë kontrollit të ushtruar në çantën e shkollës, një 15-vjeçar është kapur me një sasi kanabis sativa.

Kliko per me shume info

Ka qenë policia që ka ushtruar kontroll në klasën ku ishte K.K. 15 vjeç, banues në Krujë, atij i është gjetur një sasi e vogël kanabis sativa dhe për këtë është proceduar penalisht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.