Video shokuese/ Nusja hidhet në pishinë, por e fundos fustani!

Ky është momenti shokues kur një nuse për pak sa nuk u mbyt në pishinë, pasi fustani i bardhë i dasmës e fundosi.

Besohet se pamjet janë filmuar në Beirut, Lebanon. Klipi nisi me çiftin e sapomartuar që është kapur dorë për dore dhe më pas hidhet në pishinë.

Në momentin që çifti hidhet në pishinë, të ftuarit në dasmë nisin të brohorasin e të duartrokasin. Siç shihet edhe në video, kur nusja dhe dhëndri hidhen në ujë, koka e gruas fundoset dhe bashkëshorti mundohet ta ndihmojë.

Një i ftuar merr një shkop të gjatë dhe ia zgjat nuses që ta kapë, në atë moment çdo gjë shkon mirë.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

7-vjecarja

E pabesueshme/ 7-vjeçarja e vret drerin me snajper, reagimi saj do t’ju prekë(Video)

Një ngjarje e rrallë është raportuar në Teksas. Mësohet se 7-vjeçare e ...