Video shokuese/ Nusja hidhet në pishinë, por e fundos fustani!

Ky është momenti shokues kur një nuse për pak sa nuk u mbyt në pishinë, pasi fustani i bardhë i dasmës e fundosi.

Besohet se pamjet janë filmuar në Beirut, Lebanon. Klipi nisi me çiftin e sapomartuar që është kapur dorë për dore dhe më pas hidhet në pishinë.

Kliko per me shume info

Në momentin që çifti hidhet në pishinë, të ftuarit në dasmë nisin të brohorasin e të duartrokasin. Siç shihet edhe në video, kur nusja dhe dhëndri hidhen në ujë, koka e gruas fundoset dhe bashkëshorti mundohet ta ndihmojë.

LEXO EDHE:  Llotaria Amerikane, si do të dalin fituesit?

Një i ftuar merr një shkop të gjatë dhe ia zgjat nuses që ta kapë, në atë moment çdo gjë shkon mirë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here