Zbuloni se kush janë pas numrave privatë që ju telefonojnë pafund (Video)

UntitledJemi në epokën e teknologjisë së avancuar. Të gjithë jemi prekur nga maniakët e të telefonuarit me privat, duke iu bezdisur. Por, kjo teknologji e avancuar ka shpikur marrjen në privat, dhe zbulimin e saj. Si fillim duhet të shkoni tek paneli “Setings”, më pas duhet të selektoni opsionin “About Phone”, përzgjidhni opsioni “Status” dhe nëse do të shikoni opsionin “My phone number” e cila thotë “Unknoën” ju duhet të ndiqni këto hapa.

Shkruani kodin *121*9# dhe më pas shtypni butonin e telefonatës që ky kod të aprovohet, në momentin që do t’ju shfaqet në celularin tuaj mesazhi “USSD code running and MMI complete” ju duhet të përsërisni edhe një herë proçesin e kodit dhe më pas ju do të keni mundësi të shikoni se kush ju telefonon me numë privat.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zbulohet data, ja kur do të dalë në treg Samsung Galaxy S8

Telefoni i ri i Samsung, Galaxy S8 do të dalë në treg ...