Pas pozave nudo, ‘Gulsyren’ befason ndryshe këtë herë… (Foto)

Kliko per me shume info

UntitledAktorja turke tashmë e mirënjohur në ekranet shqiptare, Nurgul Yesilcay tashmë në rolin e Gylsyrenit pas fotove nudo, befason dhe kënaq syrin e fansave me një foto prej damash. NË një foto të postuar në Instagram me një veshje të thjeshtë dhe plot hijeshi dhe me një kafe në dorë, ajo tregon dhe një herë sa e ëmbël është.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.