Nudo, e lagur dhe në dush, Kallashi nuk po di të ndalet… (Foto)

UntitledAjo nuk ndalet! Bëhet fjalë për Kallashin e cila përvec performanacave të nxehta në skeën e ‘’Dance With me’’ ajo shokon fansat dhe në Instagram. Shumë provokuese, ajo nuk ndalet me këto foto. Komentet janë të panumërta, duket se Kallashi e ka si passion këtë veprim.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.