“Rama cinik, shkoi në Shishtavec nga rruga e Kombit dhe thotë që s’ka rrugë”!

Kliko per me shume info

noka16Deputeti demokrat, Flamur Nok,a ka reaguar menjëherë pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama në Shishtavec të Kukësit.

Noka thotë se “është cinizmi ekstrem i Ramës që flet për paga e mirëqënie në zonën më të vafër”.

Kliko per me shume info

“Akuzon që nuk ka rrugë, ndërkohë Rama shkoi në Shishtavec nga rruga e Kombit. Është cinizmi ekstrem i Ramës që flet për paga e për mirëqënie në zonën më të varfër. Dua të pyes Edi Ramën se kush i boshatisi këto zona nga banorët. Banorët e Kukësit nuk jetojnë në plantacione hashashi, prandaj janë të varfër”, shprehet Noka.

1 COMMENT

  1. ububuja doli dhe ky te komentoje?! Ky nuk e di shqipen tamam, O ZOT, kujt i ka rene rradha te jete deputet i popullit?! Rrugaci i popullit po, se gje tjeter nuk di te beje ky lloj robi vec rrugacerise….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.