Çmenduri njerëzore, ecën sipër humnerës në litar!

cmenduriKjo video shfaqë momentin e pabesueshëm kur një sportist ekstrem ecë nga skaji i një shkëmbi tek tjetri sipër një humnere në Tasmani.

Sportisti ekstrem Ryan Paul Robinson e filmoi veten duke ecur mbi litar mes dy shkëmbinjve të mëdhenj.

Kliko per me shume info

Besohet se Robinson ishte rreth 50 metra lartë ujit dhe gurëve poshtë tij, përderisa e bëri këtë sfidë të rrezikshme, transmeton Gazeta Express.

Ai e publikoi videon në Instagram dhe e përshkroi Tasmaninë si ‘një nga vendet më të pabesueshme në planet’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.