Çmenduri njerëzore, ecën sipër humnerës në litar!

cmenduriKjo video shfaqë momentin e pabesueshëm kur një sportist ekstrem ecë nga skaji i një shkëmbi tek tjetri sipër një humnere në Tasmani.

Sportisti ekstrem Ryan Paul Robinson e filmoi veten duke ecur mbi litar mes dy shkëmbinjve të mëdhenj.

Besohet se Robinson ishte rreth 50 metra lartë ujit dhe gurëve poshtë tij, përderisa e bëri këtë sfidë të rrezikshme, transmeton Gazeta Express.

Ai e publikoi videon në Instagram dhe e përshkroi Tasmaninë si ‘një nga vendet më të pabesueshme në planet’.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Video/ Modelja me bikini i vërsulet prezantuesit pasi i preku të pasmet

Ai i prek të pasmet dhe kjo mjafton që modelja të acarohet ...