E dashura e Di Caprios, një boksiere super-seksi

nina-agdalPamja seksi e modeles Nina Agdal jo vetem ka fituar një vend në kopertinën e Sports Illustrated por ka fituar edhe zemrën e aktorit Leonardo DiCaprio.

Duket se trupi perfekt e Nina Agdal nuk ka ardhur rastësisht, por pas tij fshihet një punë e madhe dhe vendosmëri.

Modelja 24-vjeçare tregon se si e ka mbajtur veten kaq në formë brenda një ringu boksi ku do të lançojë produktet e reja proteinike Coffee House.

Nina ia krediton figurën e saj një diete të mirë dhe ushtrimeve të shumta.

Bukuroshja daneze , që ka modeluar për Victoria’s Secret,  ishte pjesë e reklamës së Super Bowl në vitin 2013.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E lagur dhe gjysmë e zhveshur, këngëtarja shqiptare provokon fansat

Kengetarja Anxhelina Hadergjonaj është mjaft aktive në rrjetet sociale. Teksa poston shpesh ...