Nicole Scherzinger tregon shumë në X-Factor, ja fotot provokuese mbi …!

Kliko per me shume info

nicole-scherzinger-700Ajo është e njohur për sjelljet e saj provokuese dhe personalitetin e lëkundshëm, sidomos pas ndarjes me kampionin e Formula 1, Luis Hamilton.
Edhe në natën e djeshme të spektaklit të talenteve të muzikës X-Factor në Britani, këngëtarja mahniti me fizikun e saj.
E veshur me një fustan ngjyrë lejla, ajo shpesh bënte disa skena provokuese, duke u ngritur në këmbë e hipur mbi tavolinë.
Pavarësisht atyre që këndonin e gjithë vëmendja ishte e përqëndruar tek anëtarja e Pussycat Dolls.

Sha-mazing! Nicole Scherzinger certainly sent tongues wagging on Saturday night's Motown-themed X Factor, putting on a sizzling appearance in a floor-length purple sheer gownPurple patch: Nicole showed off her stunning figure in the sleek gownWinning her over: The Louis Tomlinson lookalike impressed Nicole so much, the Hawaiian-born beauty threw her leg on the judge's table, exclaiming: 'You're oozing and dripping with charisma, shadoodle.'

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.