Ngjarje e frikshme në mes të Tiranës, gruaja e huaj “vetëhidhet” nga “15-Katëshi”

Kliko per me shume info

Policia deklaroise shtetasja e huaj qe eshte hedhur nga lartesia diten e sotme tek 15-kateshi ne Tirane kishte prenotuar nje dhome ne katin e 6-te te Hotel Tirana.
Sipas policise, dyshohet se shtetasja e huaj eshte hedhur vete nga lartesia e katit te gjashte dhe trupi i saj ka rene me pas ne tarracen e hotelit ne katin e trete.
Per kete aresye duket se gruaja ka shpetuar pa vdekur ne vend ndonese eshte ne gjendje te rende ne spital.
15-kateshiNje ngjarje e rende ka ndodhur diten e sotme ne Tirane.

Nje grua ka rene nga tarraca e verandes se 15-kateshit ne qender te kryeqytetit.

Kliko per me shume info

Policia informoi per ngjarjen duke thene ne nje raport paraprak se më datë 31.10.2016, ora 14:10, në Bulevardin “Zogu I”, te Hotel “Tirana Internacional”, dyshohet se ka rënë nga tarraca e verandës së këtij hoteli, një shtetase e huaj ende e paidentifikuar, rreth 40 vjeç.

“Kjo shtetase u dërgua për mjekim te menjëhershëm dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Policia në vendngjarje kryhen veprimet dhe shkaqet e kesaj ngjarje”, kane thene burimet zyrtare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.