Ngjarje e rëndë në Durrës, një grua gjendet e vdekur në plazh

ambulancaaNjë grua është gjetur e mbytur në plazhin e Durrësit mbrëmjen e te shtunes. Burime të policisë thonë se ngjarja ndodhi rreth orës 22:12, në lagjen Nr.1 të këtij qyteti.

Identiteti i viktimës nuk dihet ndërsa sipas policisë ajo është rreth 50 – 55 vjeç, 1.60 centimetra e gjatë, me flokë pak të thinjura të kapura mbrapa koke dhe ka të veshur një palë pantallona të gjata ngjyrë blu dhe një bluzë të zezë me menge të gjata.

Efektivët e Durrësit, të cilët bënë të mundur nxjerrjen e trupit nga deti, shprehen se nga këqyrja e kufomës nuk janë evidentuar shenja dhune. Aktualisht, po punohet për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vazhdojnë punimet, deklaron Veliaj: Vettingu i domosdoshëm, korrupsioni në gjykata i ka bllokuar 40 projekte bashkisë

Bashkai e Tiranës ka përfunduar ndërtimin e rrugës “Hermann Gmeiner”, e cila ...