Ngjarje e papritur në divorcin mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt

pitt-jolieAktori Brad Pitt, nuk do të nënshkruajë kërkesën e Angelina Jolie për divorc pasi që ai konsideron se divorci do t’ju shkaktojë fëmijëve dëme të mëdha psikologjike.

Pitt, do duhej që ta nënshkruante divorcin të mërkurën, por ky afat tashmë ka përfunduar.

TMZ shkruan se Pitt dëshiron që ai dhe Jolie të kenë kujdestari të përbashkët për fëmijët e tyre por ai ende nuk i ka nënshkruar këto dokumente.

Por ky medium raporton se Jolie është pajtuar që në rend të parë të vendosen familja, pra fëmijët.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I cmend të gjithë me format, 19-vjecarja e njohur: Nuk e zmadhova gjoksin

Disa muaj më parë ajo mohoi se ka ndërhyrë për zmadhimin e ...