Ia ngacmonte të dashurën në internet, hakmarrja e tij do t’iu lë gojëhapur

ciftiNjë burrë e ka gjetur një mënyrë shumë gazmore për t’iu hakmarrë një personi i cili po ia ngacmonte të dashurën, duke i dërguar mesazhe seksiste në “Facebook”.

Për t’iu hakmarrë atij, Karl Hughes bën një foto me brekët e brendshme të së dashurës së vet, por i zhveshur sipër, dhe më pas ia dërgon ngacmuesit përmes llogarisë të së dashurës, transmeton Express.

Ai ka thënë se ishte detyruar të reagojë në atë mënyrë, pasi që ngacmuesi nuk ndalej së dërguari mesazhe të dashurës së tij, Jessica Davidson.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Metodat ekstreme, si stërvitet policia më e fortë në botë…+18

Në këtë video duket disa nga policët më të fortë në botë ...