Bëmë mama të të ngjaj, kur nënë e bijë nuk dallojnë nga njëra-tjetra

nena-vajzaKanë 35 vite diferencë, por kjo diferencë nuk vihet re fare në foto. 50-vjeçarja Cindy Crawford dhe vajza e saj, 15-vjeçarja Kaia Gerber janë parë së bashku në një festë mode në Nju Jork, aty ku ishte e vështirë t’i dalloje nga njëra-tjetra.

Adoleshentja po ndjek gjurmët e nënës së saj modele, duke pozuar për kopertinën e një reviste mode që në moshën 14-vjeçare.

Ndërsa kohët e fundit është emëruar edhe si fytyra e re e “Marc Jacobs Beauty”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...