Kthehet vonë në shtëpi, e pabesueshme si e ndëshkon nëna të bijën

lidh-vajzenNjë vajzë e vogël që kishte dalë për të luajtur me shoqet pas shkollës ka marrë një mësim të mirë nga nëna e saj.
Nëna në Kuala Lampur e ka ndëshkuar të bijën, e cila erdhi vonë në shtëpi, duke e lidhur me zinxhir.
Personi që e ka fotografuar 8-vjecaren u shpreh se vajza ishte shumë e tronditur dhe qante. Më pas të pranishmit kanë njoftuar Policinë, të cilët kanë liruar vajzën.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

artur-velo16

E pazakonta që ndodhi tek “E diela shqiptare”, i burgosuri hyn në sallë

Dicka e pazakonte ka ndodhur diten e sotme në emisionin “Të shihemi ...