Në shtrat dhe nudo, ja si duket në Paris modelja shqiptare(Foto)

UntitledJu kujtohet ish-banorja e Big Brother e cila doli nudo pa problem? Duket se kjo vajzë nuk ka komplekse dhe turp nga kamerat. Bëhet fjalë për Elena Lika, modelja shqiptare që më shumë e shohim nudo sesa të veshur. Këtë herë ajo zgjodhi Parisin për të treguar hobin e saj. Në shtrat, nudo por e mbuluar pak me jorganin e saj. KËshtu i përshendet miqtë e saj modelja.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ndjekje si nëpër filma, Policia arreston shqiptarin me drogë në kufi me Greqinë

Policia greke ka arrestuar një shqiptar, pasi po tentonte të kalonte drogë ...