Ndryshimi drastik i moderatores, ja si dukej para 10 vitesh (Foto)

UntitledBëhet fjalë për moderatoren e mirënjohur Luana Vjollca, e cil aështë cilësuar si një ndër femrat më të bukura të televizionit. Po ashtu Luana edhe është kritikuar se mund të ketë operacione në trup, por ende asgjë nuk është pohuar. 

Së fundmi, bukuroshja Vjollca ka postuar në rrjetin e saj zyrtar Instagram një foton e saj kur ka qenë në moshën 15 vjecare, dhe realisht duket vërtetë shumë e bukur, duke bërë një ndryshim shumë të madh.

Me afer..#15

A photo posted by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...