Natyral apo botoks? Zajmina poston gjoksin e saj dhe tregon të fshehtën… (Foto)

UntitledNjë ndër femrat më seksi në Shqipëri, Zajmina Vasjari gjithmonë aktive në rrjetet sociale flet për trupin e saj. Shumë joshëse në secilën foto, teke fundit me bikini, ajo vë në plan të parë gjoksin e saj dhe në përshkrim shkruan ‘’’Pa pendime’’.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...