Natyral apo botoks? Zajmina poston gjoksin e saj dhe tregon të fshehtën… (Foto)

Kliko per me shume info

UntitledNjë ndër femrat më seksi në Shqipëri, Zajmina Vasjari gjithmonë aktive në rrjetet sociale flet për trupin e saj. Shumë joshëse në secilën foto, teke fundit me bikini, ajo vë në plan të parë gjoksin e saj dhe në përshkrim shkruan ‘’’Pa pendime’’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.