“Gjërat pozitive janë më të mira se negativet”… Nard Ndoka në “Xing me Ermalin”

Kliko per me shume info

nard-ndokaaaNga “Dance With Me” në “Xing me Ermalin”. Deputeti Nard Ndoka do të jetë i ftuari i radhës në emisionin e Ermal Mamaqit, në Televizionin Klan.

Bëhuni gati, shumë surpriza do të ketë. Këtë e paralajmëron dhe vetë Ermali, në një video që ka postuar në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

“Gjatë postproduksionit desh na vdiq montazhieri nga të qeshmet”, shkruan Ermali.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.