I çmendi të gjithë me të pasmet seksi, por deklarata e saj të lë pa fjalë

MOTRA-KIM-KARDASHIANKylie Jenner është në qendër të kritikave online pasi thuhet se ajo ka bërë operacione plastike për gjoksin dhe të pasmet.

Por 19-vjeçarja i ka mohuar këto zëra, duke thënë se ajo thjesht ka shtuar në peshë.

Megjithatë ajo e ka pranuar se ka bërë ndërhyrje në buzë. Ndërkohë disa foto të realizuara disa vite më parë tregojnë që ajo ka qenë shumë ndryshe dhe vetëm falë operacioneve mund të arrijë pamjen që ka sot.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Lorik Cana zbulon pasionin e tij të ri

Momentalisht ai po bën një pushim nga angazhimet profesionale. Lorik Cana përveçse ...