Motorçiklistja nudo nëpër rrugë, çmenden kalimtarët (Foto)

UntitledBëhet fjalë për një motorcikliste në Spanjë e cila pa turp drejton motori komplet e zhveshur. Duke mos pasur problem apo kompleks, vajza nis rrugën e saj sit ë ishte normale.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Studimi/ Pacientët me kancer nuk duhet të konsumojnë çokollatë, ja pse

Një studim i ri sugjeron se konsumimi i çokollatave dhe biskotave e ...