Modelja super-seksi publikon fotot e nxehta…!

modeljaaVitin e kaluar ajo ka mbajtur krahët e ëngjëllit të Victoria’s Secret në sfilatë vjetore.

Dhe duket se Stellas Maxwell duket se është një mdoele perfekte për brandin e njohur teksa tregon format e saj të mrekullueshme në një postim në Instagram.

E veshur thjesht me të brendshme, modelja 26-vjeçar nga Irlanda e Veriut shkruan: “VSfashionshow16 po vjen. Shumë e lumtur që kthehem në Paris!”

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtarja shqiptare ndahet nga i dashuri: Ishte i pari për mua

Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj është ngacmuar shpeshherë publikisht për virgjërinë e saj. ...