Poza provokuese në plazh, por … diçka e tmerrshme shokon modelen!

Një modele seksipile ka mbetur e shokuar, kur derisa po pozonte në pozicione provokuese e shtrirë në rërë të plazhit një valë e madhe i mbush gojën plot ujë.

Modelja e njohur si Missy ishte duke pozuar me rroba banjo ngjyrë rozë, kur nëna natyrë e bëri të vetën dhe papritmas përfundon me gojën plotë rërë dhe ujë.

LEXO EDHE:  Me lot në sy dhe zërin që i dridhej: Mimi Kodhelit i lexohet “live” ditari
Kliko per me shume info

https://youtu.be/84kBnhjgiCk

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here